شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 20

496 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الميرغني 190م متشطبة

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرقى مناطق مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠ م اول سكن تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م بالمنطقة السادسة شارع اتجاهين

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بهليوبلس بالقرب من نادي هليوبلس الرياض

    Bond & Key logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م سوبر لوكس للبيع في المنيل شارع الإخشيد

    Property insider logo image

    شارع الأخشيد, الروضة, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سرايات المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج البرقوقى

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    5

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الروضة

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – بالقرب من عباس العقاد، مدين

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – الحي الثامن – م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع أحمد السمان – مدينة نص

    Better Estate Investment logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرعشلي - الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم شقة للبيع بالكوربة 250م ترا قصر البارون مباشر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه موقع متميز بسعر مناسب للجادين-

    ElGammal real estate logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او للايجار ادارى موقع متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    شارع الاهرام, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣٣٠ متر بعمارات الفرسان طريق النصر

    البنا للعقارات logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع