شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 29

3,810 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - فيو بول بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالكامل بنص السعر صف اول ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقى شاليه بحري 3 غرف + حديقة | اطلالة بحر | مفروش

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري متشطب في دايركشن وايت

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فورى 64م العين السخنة خصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري فيو ع البحر في بوهو السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٤٬٧٠١٬٣٤١ جنيه

    شالية ريسيل للبيع فى زهرة "سيدي عبدالرحمن"

    متصدر

    JMG logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨١٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فى لافيستا السخنه على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شاليه للبيع استلام فوري في بلو بلو سخنه

    متصدر

    Closer logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧١٦٬٨٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كالي كوست - راس الحكمه) 99م

    RE/MAX Avalon logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٦ متر مربع

    ١٦٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم استلام فوري علي البحر في Zahraa العلمين

    Roots Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي استلام فوري متشطب فيو بحر .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري فيو على البحر للبيع

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي استلام فوري راس الحكمة.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه استلام فوري في مونتين فيو رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر مفروش بالتقسيط في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز علي الابراج استلم شقتك متشطبة جاهزة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر بالكامل استلام فوري بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوسsea view في لافيستا تقسيط 3 سنين

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع