شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 25

3,793 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٩٬٢٢٧ جنيه

    شاليه 140م واخدهVIP لوكيشن بفيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه – موقع مميز جدا ، بحري، بفيو على الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥١٩٬٢٧٧ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي مفتوح علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتشطيب والفرش والتكييفات في مارينا

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح وخيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسل_اقل سعر 3نوم ارضي بجاردن بحري صريح دبل فيو

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري في راس الحكمه باقساط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستاند لون شالية 200 م مفروش بدايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بانورامي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م فيو بانورامي علي البحر تسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب على البحر فيو مميز جدا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون200الف واستلم الان شالية متشطب ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن وفيو بول | تشطيب كامل واستلام

    La Costa For Real Estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر استلام فوري شاليه متشطب للبيع مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٩٢٬١٦٠ جنيه

    شاليه مميزفيو لاجون ولاند سكيب سعر خاص استلام فوري

    متصدر

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف أستلام فوري صف اول علي البحر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شاليه 2 نوم برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف فوري متشطب بسعر مغري في لافيستا كاسكادا

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري مقدم 5% متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك- اطلالة لاجون- شاليه ريسيل فوري باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه على لاجون- فوري بالتكيفات- جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4غرف ريسيل شاليه ارضي فيو لاجوون فوري- حون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه ريسيل اطلالة لاجون في جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت- استلام فوري ريسيل - فيو لاجون مباشر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4غرف ريسيل اطلالة لاجون مباشرة - فوري في جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع