شاليهات تسليم فوري للبيع في مصر, صفحة 26

3,810 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شاليه 2 نوم برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف فوري متشطب بسعر مغري في لافيستا كاسكادا

    Property  Hills. logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري مقدم 5% متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك- اطلالة لاجون- شاليه ريسيل فوري باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه على لاجون- فوري بالتكيفات- جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4غرف ريسيل شاليه ارضي فيو لاجوون فوري- حون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه ريسيل اطلالة لاجون في جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت- استلام فوري ريسيل - فيو لاجون مباشر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4غرف ريسيل اطلالة لاجون مباشرة - فوري في جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن لاجون مباشرة شاليه ريسيل فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري ريسيل في جون سوديك الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ديزاين فيلا استلام فوري صف اول ع البحر 20متر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حمام سباحة الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا غرفتين فيو حمام السباحه ٩٥م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استلام فوري شاليه دور ارضي حديقه خاصه جايا

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقه خاصه في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول شايف البحر غرفتين ٢ حمام بالفرش ١٢٠م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه خاااااااصه ١١٠ متر غرفتين و ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه خاااااااصه ١١٠ متر عباره عن غرفتين

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهيه جاهزه علي البحر شاليه ارضي+حديقه خاصه امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهيه جاهزه علي البحر شاليه ارضي+حديقه خاصه امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا الساحل الشمالي متشطب ٣ غ فيو بسين د اول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في جايا_ رأس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا ٣ غرف نوم دور اول فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع