عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

63 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بالكامل ,بمقدم 3 مليون, لاجون فيو

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بجاردن متشطبة بالكامل بالم بارك بالم هيلز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل BY ALCHEMY ب موقع و سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل BY ALCHEMY ب موقع و سعر مميز

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة قرب نادى جزيره ادفع1.700.000 اوكاش 16م

    Property Hills... logo image

6

    7

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند بالم باركس لوكيشن مميز من بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره 161م برايم لوكيشن على وصله دهشور

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الان امتلك شقه لقطه127م على وصله دهشور مباشر

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة في بالم هيلز بالم باركس بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن لامتلاك شقة فاخره بمساحه170متر متشطبه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالم باركس 92م 2 غرفة نوم 1 حمام

    Circles investment logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 355 متر بإطلالة مفتوحة بالقرب من بالم هيلز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٧٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا342م+حمام سباحه-وصله دهشو2.5مليون مقدم او16كاش

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع