عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه, صفحة 19

922 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه متشطب 3 غرف مقدم 600 ألف كاش 7.5م

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٧٬٨٤٦ جنيه

    ستديو لقطة 66م بمكان مميز وأقل سعر بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر شالية متشطبة بالتكيفات في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٣ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 680,000ج=فيو بحر تحفة + تشطيب كامل superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع