عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه, صفحة 21

922 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٢٬٩٥٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي متشطب high end ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٧٬٩٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه بحري بفيو خيالي علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول شايف البحر غرفتين و ٢ حمام استلام فو

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في أمواج بإطلالة على بحر و حما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بروف باطلالة حديقة وحمام سباحة للبيع

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهيه جاهزه علي البحر شاليه ارضي+حديقه خاصه امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في الماركت Amwaj الساحل الشمال شاليه بنت

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس مفروش بقرية "أمواج"

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بسُلّم داخلي للبيع في قرية أمواج 150م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج" سيدي عبد الرحمن شاليه ثاني

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه خاااااااصه ١١٠ متر غرفتين و ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بروف باطلالة حديقة وحمام سباحة غرفتي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع دوبلكس قريه امواج الساحل بحديقه ٢٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقى واقل سعر دوبلكس كورنر ارضي واول بحديقه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى للبيع امام كوستا ليك – قرية أمواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنت هاوس في امواج مع روفغ خاص بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى للبيع امام كوستا ليك – قرية أمواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبييع بنتهاوس متشطب في كومباوند جايا رآآس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبييع بنتهاوس متشطب في كومباوند جايا رآآس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع