عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 550 ألف جنيه, صفحة 6

162 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس ادفع1.780.000وكاش6.630.000

    Property Hills... logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس ادفع1.780.000وكاش6.630.000

    Property Hills... logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس ادفع1.780.000وكاش6.630.000

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس ادفع1.780.000وكاش6.630.000

    Property Hills... logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    425 ألف = Sea View من مصطبة 33م + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ڤيلاچ مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي

    3 غرفة

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 6 غرفة

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لوفت بقسط ربع سنوى 213 الف فى امواج

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 420 الف شاليه سوبر لوكس علي اللاجون للبيع

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65 م بسلفر بيتش بالساحل الشمالي

    sherwoods property logo image

    سيلفر بيتش, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • هيلز بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3غرف متشطب قسط كوارتر 400ألف-10م كاش

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    متصدر

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل سعر للبيع ف العلمين الساحل الشمالي متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75 م للبيع قرية مارسيليا قبلى دورأول مفروش

    El Marwa For Real Estate logo image

    قرية مرسيليا, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي350الف وحدة متشطبة+التكيفات مدن ابوظبي

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة