عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 91

3,962 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو متشطبة أستلام فورى فى لوكيشن قوى بكل خدماتك

    Q Sequoie logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٧٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٤١٬٣١٢ جنيه

    وحده 52م بسعر مميز في الاطلنطس فيو مفتوح عالمي

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه فى مارينا ويست مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 6، الساحل الشمالي

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رابع صف بحيرة في مارينا ٧ بحري فيو ابراج

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كبير للبيع في هاسيندا وايت موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول على لاجون-فوكا باي –جاهز للمعاينة

    Susqual Management logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بتشطيب سوبر لوكس للبيع - مراسي

    Rank For Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مارينا في مارينا ويست مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٨٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلفر ساندز موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٩٩٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٥٧٥ جنيه

    شقه للبيع في مارينا 8 \ كود الوحده : SA01097

    Dk REAL ESTATE logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كامل التشطيب للبيع في سيلفر ساندز

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مائي بغرفة نوم واحدة للبيع في سيلفر تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 2 مراسي مباشرة على القناة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٨٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٨٥٢٬٢٨٠ جنيه

    شاليه 40م للبيع فى زهره

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٩٣٣٬٦٨٥ جنيه

    فيلا للبيع فى سول الساحل الشمالي دايركت على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٤٩٩ متر مربع

    ١٩٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو ع حمام سباحة في الساحل الشمالي دور ارضي

    Z Investments For Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هاسيندا باي أقل سعر في السوق !!!!

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بأفضل مكان واقل سعر في مزارين بوليفارد

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع