عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 92

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في لافيستا باي \ كود الوحده : SV01113

    Dk REAL ESTATE logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع غرفتين ومتشطب في دايركشن وايت

    Aspire Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على لاند سكيب و بحر تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٧٠٬٢٩٦ جنيه

    شاليه للبيع في سيلفر ساندس \ كود الوحده : SA01111

    Dk REAL ESTATE logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بحديقه بموقع مميز في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م متشطب غرفتين فيو على للاجون بمرسى باجوش

    Property Hills Star logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 200م للبيع بالفرش في بورتو جولف بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بأبراج العالمين استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 141م برأس الحكمة فيو لاجوون

    Property Hills Star logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 225م فيو لاجون استلام فورى ومتشطبة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى سيلفرساندز بفيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو فيلا دور واحد 265م داركت على اللاجون

    Property Hills Star logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشاليه 3غرف 145م استلام فورى بسيشيل

    Property Hills Star logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 150م استلام فورى فيو بحر

    Property Hills Star logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٩٠٠ جنيه

    شاليه بنت هاوس فوري في راس الحكمه

    D.Signature logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الطابق الأول للبيع في مارينا 5

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو على البحر وبأقل سعر لتاون هاوس 232م بالساحل

    Property Hills Star logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت شاليه للبيع في جوون سوديك راس الحكمة غرفتين

    La Costa For Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٦٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي , علي فيو بحر راس الحكمة .

    Crafters Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ومتشطب للبيع في دايركشن وايت

    Aspire Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٩٨٬٢٥٠ جنيه

    استلم شاليه115 م+رووف متشطب ربع سنوي298الف كاش 12M

    Property Hills... logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بموقع متميز - سول

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٨٨٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣١٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 95م بفيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 100م بأمواج وفيو لاجون

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا فيوز مراسي بفيو مارينا

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع