عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 55

3,962 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جاهزه للاستلام باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر علي البحر و اللاجون متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٤٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باطلاله علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف نوم دايركت على اللاجون بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شاليه جاردن80م جاهز بالفرش فورى

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في دي باي بإطلالة على البحر بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام بحديقة في العلمين بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع اطلاله على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٦٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه متشطب ريسال ازها رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز صف اول على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بحرية كاملة تشطيب كامل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٤٧٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف نوم دايركت على اللاجون بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك المستقلة بعد سنة وتطل على بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام سنتين متشطب بالAC'S بجوار ازها الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك البينتهاوس خاصتك في يود راس الحكمة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٦٣٤٬٨١١ جنيه

    امتلك تون هاوس باطلاله على اللاجون و تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٠٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بدون مقدم اطلاله على اللاجون فى ازها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام قريب 133متر بوول فيو ازها رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين صف اول على اللاجون وقسط حتى 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع