عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 57

3,962 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جايا | صبور – الساحل الشمالي

    Flag square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف على البحر ( متشطب جاهز للمعاينة )

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ١٥٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بخصم 20% او اقساط تصل الي 8 سنين - يود

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بـ 1,400,000 , بأميز لوكيشن واقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول للبيع بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر في موقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات واقساط على 8 سنين في الساحل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٥٥٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول استلام قريب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٬٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر واطلالة مزدوجة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا صف اول علي البحر جاهزة للمعاينة متشطبة

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف تشطيب كامل بخصم 30% / اطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اطلالة على البحر واللاجون للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر مباشره متشطب بالكامل علي 10

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 169م متشطب على البحر فـ الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ١٥٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى غزالة باى بجانب هاسيندا وبلايا

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2 غرفه البحر بأقل سعر وقسط ع 10 س.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٣٣٣٬٨١٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز على اقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول وموقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه برايم لوكيشن باقساط تصل الي 10 سنين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ثاوث ميد شالية ٦٢متر بحرى بمرحلة لاجون c3

    MA Ville logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحر بسعر مميز واستلام بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع