عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 51

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحة مباشره شاليه 115م للبيع في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي دوبليكس 175م + جاردن ريسيل فى زهرة الساحل

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٣٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو استلام قريب في كالي كوست متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة مميزه ف راس الحكمه 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ازها الساحل موقع مميز علي اللاجون

    Premises logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبليكس للبيع في العلمين متشطب فيو الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة 265 متر باطلالة كامله للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى الساحل الشمالى فيو لاجوون بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130 م للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن بمرحلة ناوس استلام شهر 6

    Premises logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه صف ثاني علي البحر في بلايا غزا

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب براس الحكمة من سوديك فى قرية جون

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل استلام فورى فيو بول فى العالمين -زهرة

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع و مميز بالدور الاول في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع صف اول علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو كامل علي البحر في مراسي باي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٠٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع على حمام السباحة مباشرة - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن علي حمام السباحه مباشره في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٥٬٤٨٧٬٢٩٢ جنيه

    شاليه للبيع (زهره) 62م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شاليه بجاردن غرفتين

    Premises logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة ستاندالوان للبيع - مراسي بلانكا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ريسيل 62م فى الساحل الشمالى فيو لاجوون

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع