عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 5

3,967 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م للبيع فى مارينا 5 بالتقسيط على 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٦٥٬٩٢٠ جنيه

    شالية بروف متشطب بالتكيفات للبيع في جون راس الحكمة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم 150م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب فيو علي البحر مباشر اقساط

    property hills Elite logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • ألورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٨١٬٢٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,الورا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب اول صف علي البحر موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقق فندقية

    ٤٬٤٥٨٬٥٥٠ جنيه

    شقة فندقية باعلى عائد استثماري في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • أت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن
  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالساحل الشمالي اول صف علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الساحل الشمالي - قرية الروضة (الكيلو 71)

    Better Estate Investment logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري متشطب عـ البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت + جاردن 90متر موقع ممتاز

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالساحل الشمالي اطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس فاخر صف اول على البحرfully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو تحفه على اللاجون فى فوكا باي راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر بتشطيب vip فى مرسى باجوش

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • جاليني

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٨٬٣٧٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م للبيع في داون تاون مارينا الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس الحكمه علي فيو لاجونز |بالتقسيط

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بدون اوفر في زوياا غزاله ٩٨ متر

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 80 م صف اول على البحر بتشطيب vip فى الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا متشطب بحمام سباحة و رووف خاص لاجوون فيو

    Inn Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة