عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 10

3,967 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢١٦٬٨٥٠ جنيه

    عيش علي البحر , بــ خصم كبير 8 مليون من السعر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شاليه دبل فيو على البحر للبيع فى Doseاكام

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم7%تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم7% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على الاجون فى Dose راس الحكمه اكام الراجحي

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب مطل على حدائق للبيع في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بسعر الكاش على الفيو استلام اخر السنه

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب فى الساحل الشمالى راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالتكييفات فيو البحر اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 55م الساحل الشمالي - Q north

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في منتجع جايا بالتقسيط الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر 118متر في كالي كوست عقد قديم 3غرف

    Rokn Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع