عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 46

3,997 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٦١٩٬٥٥٢ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شالية غرفه للبيع استلام فورى

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية على البحر بالساحل الشمالي +اقساط8س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو البحر في هاسيندا ويست بجوار فوكا

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الساحل ستديو للبيع استلام فوري - 58م

    Remax Professional. logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Lagooon View أمام مارينا 1 بأقل سعر وبمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر الاطلاق في ازها رأس الحكمة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٤ متر مربع

    ١١٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو البحر متشطبة بالكامل فوري سوديك

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 193م دورين متشطب بالتكييفات للبيع في رمله

    Oaks Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 193م دورين متشطب بالتكييفات للبيع في رمله

    Oaks Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين فيلا متشطبة من ازها الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شقة، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر هاسيندا ويست

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 77م للبيع الساحل الشمالي - سيدي عبدالرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شاليه، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو 10% مقدم بالتقسيط حتي 7سنوات

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% بالتقسيط حتي 7سنوات بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في إماريتس هايتس-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع