عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 42

3,997 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب - فيو بحر & غولف

    The Way logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تاني متشطب - فيو بحر - بمقدم 1,240,000

    The Way logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب من هايد بارك في راس الحكمة جنب هاسيندا

    Property  Hills. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٣٦٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩١٥٬٢٠٢ جنيه

    بدون أوفر شاليه فاخر متشطب بإطلالة لاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا شاليه لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز بحري يطل علي حمام السباحة

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع علي اقساط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصريا خصم10%ع الكاش شاليه سي فيو بمقدم5%قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5%شاليه بوول فيو بالتقسيط ع12

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام قريب بسعر لقطه علي اللاجون-زويا

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري غرفتين للبيع في جايا

    Real Vision logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ٣ غرف في كمبوند مارينا جاردنز متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    العبد ريزورت, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر ب مرسي باغوش

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٦٦٬٥٠٠ جنيه

    شاليه برووف جاهز للاستلام يطل على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه تشطيب كامل راس الحكمة قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 65م² لقطه برايم لوكيشن اوبن فيو لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى العالمين مقدم 200 الف و قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة ريسيل في سي شور - هايد بارك

    Utopia logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع