عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 39

3,995 عقارات أخرى
  • 10

    كبينه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانا للبيع بزهرة سيدى عبدالرحمن زون1 سعر مميز جدا

    Homes Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب فيو علي البحر مباشر اقساط

    property hills Elite logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي فيو علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بالساحل الشمالي متشطب فيو مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالساحل بتسهيلات

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالساحل الشمالي اطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل بالساحل الش

    property hills Elite logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيلا لها pool بفيو دايركت علي بحر+لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي فية علي البحر مباشر

    property hills Elite logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطبة مساحة 102م بالساحل الشمالي قسط

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع براس الحكمة متشطب اقساط فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبsuperluxe شاليه بفيو (( بحر + lagoon )) تحفة

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب305م في سيزر رأس الحكمة إطلالة بحر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيزر باي, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 259م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ع اللاجون مباشرة بسعر لقطه امام مارينا 4

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك على البحر مباشرة في لاجون العلمين بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون 116م بمقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع