عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 26

3,995 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب superluxe بفيو بحر 100% باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 120 متر ... كامل التشطيب تمشية للشاطئ دقيقة.

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية للبيع بالفرش والاجهزة - راس الحكمة

    Top Homes Real Estate logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في داون تاون مارينا شاليه بحري بموقع مميز

    Dark Real estate logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع1,800 واستلم الان فيلا باطلالة خيالية للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري دقيقه م البحر فيو كامل 10% للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول باطلالة خيالية 3غرف ف مارينا 5 بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي اللاجون بسعر لقطه في سيلفر ساندس

    Property  Hills. logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع مقدم 1,7 مليون = شاليه استلام فوري 125م متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٥٢٬٧٦٢ جنيه

    شاليه بفيو بانورامي دقيقه من البحر وجاهز للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view استلام فوري + تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Sea View لوكيشن خيالي / متشطبة +ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل علي لاجون تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول Lagoon + استلام فوري + قسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بسعر اللونش في MAR BAY _ بدون اوفر

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر مقدمك هو خصمك 50%+ قسط 8سنين بجوار فوكا

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر مقدمك هو خصمك50%+قسط 8سنين بجوار مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر مقدمك هو خصمك50%+قسط 8سنين بجوار مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في زهرة الساحل الشمالي 27 متر بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب دايركت عل الاجون استلام فوري قسط عل10س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالساحل من هايد بارك مقدم4م-كاش29م

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في الساحل الشمالس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع