عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 25

3,995 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالتكييفات فيو بانورامي ع البحر

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 30م العلمين جديدة - بورتو كروز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو كروز العلمين, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالتكييفات فيو بانورامي ع البحر

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Kilo 212تاون هاوس استلام فورى بمشروع نايا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه sea view بتشطيب vip للبيع فى مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٢٥٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه 3غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بإطلالة على اللاجون في كالي كوست

    Good Deals logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه80م متشطب بالفرش للبيع رويال بيتش استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    رويال بيتش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vip غرفتين متشطب للبيع فى اوجامي راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب في Mar bay راس الحكمة

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه بفيو بحر 100% تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن في أقوى قرى الساحل الشمالي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع العلمين الجديده وسط الخدمات مدد تقسيط طويله

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شاليه على اللاجون فى نايا باي الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع دون اوفر في راس الحكمة

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس الحكمه علي فيو لاجونز |بالتقسيط

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 50م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر ريسيل للبيع بأقل سعر فيMar bay

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في راس الحكمة بإطلاله علي البحر بالقسط

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع في مار باي sea view بأقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع ف قلب راس الحكمة قسط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه 1Bed للبيع في مدن الاماراتية راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٨٨٬٥٠٠ جنيه

    بقلب العلمين الجديده امتلك شاليه باطول فتره سداد

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العلمين الجديده وسط الخدمات تقسيط

    متصدر

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٨٨٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بقلب العلمين الجديده وسط الخدمات تقسيط

    متصدر

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع