عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 14

3,967 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بورتو جولف مارينا فرصة قوية لسعر كاش

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بسعر 1,040,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة باطلالة كامله للبحر مقدم 4,000,000

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت ريسيل بالتقسيط موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط استلام قريب

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط سي فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه موقع مميز جدا فى قلب رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه ريسال بالتقسيط فى Salt رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب كامل خطوة للبحر في مزارين العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم تقسيط 11سنه موقع مميز جدا فى قلب رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شاليه 60م بحري بسعر مميز لفترة محدوده

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه110متر ريسيل استلام 2027 بفيو لاجون

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسيل استلام قريب 95م موقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي تقسيط علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية استلام فورى بالداون تاون بالعلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٢١٢٬٤٧٨ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بفيو ابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 113 متر بجنينة متشطب بالتكييفات قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بفيو ابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    1

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه صف اول( 150م)Full sea view بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع