عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 19

3,967 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 125م في رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 125م بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٢٩٬٧٢٢ جنيه

    شاليه بحري فيو مفتوح علي lagoon والابراج متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر واخد فيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي علي البحر متشطب High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Lagoon View متشطب مقدم مليون الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو ساحر على البحر بتشطيب USLبالتكيفات تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في يود رأس الحكمة

    Inn Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علي البحر استلام فوري للبيع بالفرش والاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز صف اول اطلالة علي البحر من الاهلي صبور

    Property Hills Star logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زهرة - العلمين ) 62 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون 100% شاليه تشطيب superluxe استلام شهور

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Seashore – Hyde Park North، الساحل

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى العالمين مقدم 200 الف و قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بشاطئ خاص خطوات من البحر تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع