عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 114

3,962 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر 118متر في كالي كوست عقد قديم 3غرف

    Rokn Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين الجديدة) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١١٬٠٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مباشرة على اللاجون في ساوث ميد

    Bold Egypt logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    كبينه

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% كابتن متشطبة بالتكييفات على البحر فى جايا

    Square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٧٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل تكييفات موقع مميز حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | دي باي - الساحل الشمالي

    Flag square Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في منتجع جايا بالتقسيط الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بإطلالة لاند سكيب في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 2

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويلنج للبيع في سي شيل

    Sea Station logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى هاسيندا باى الساحل الشمالي سيدى عبد الرحم

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري مفروش بالكامل بالتكييفات بإطلالة لاجون

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى يود راس الحكمة الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالرووف في منتجع امواج الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب وفوري في june sodic الساحل

    متصدر

    Selection Code logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب أستلام فوري فيو البحر في جون

    Property Hills VIP logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر في مصيف راس الحكمه الساحل

    Bold Egypt logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بموقع استراتيجي ببلايا غزالة

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٧٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام أقل من سعر السوق- بلايا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون في سيشور متشطب

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشه بالكامل بافضل سعر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى هاسيندا باى الساحل الشمالي سيدى عبد الرحم

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع