عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 117

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز جاهز بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من غير أوفر موقع مميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع داخل فندق لوكاندا | Soul

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    متصدر

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي 4غرف+غرفة مربية للبيع في سيلفر ساندس

    Real Vision logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    جراند بيتش شاليه في بلايا بالساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بالقسط متشطب في ماونتن فيو الساحل

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور 3 غرف نوم للبيع ف سولت الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه غرفتين تشطيب كامل يطل علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا V3 في اعمار مراسي جاهزه للأستلام متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج سيدي عبد الرحمن

    Core Real Estate Development logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي– الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره ب 95الف للمتر غرفتين بجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز باقل من سعر السوق مراسي ريفا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١٨٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن كبيره في امواج الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم شاليه ارضى بتقسيط 10سنين ذاميد رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب في أوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | دوبلكس دايركت لاجون للبيع دور تاني لقطهه

    Gate real estate marketing logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا346م صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب من مصر ايطاليا فى الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول لاجون بسعر لونش متشطب مقدم2.8Mاقل سعر

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع