عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 110

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١١٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ٨١٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب استلامه فوري في لاسيرينا

    Summit Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم7% امتلك شاليه سي فيو قسط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو عالبحر متشطبه براس الحكمه بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم7% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في هاسيندا باي – صف أول جولف

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب بالتكيفات بتقسيط 10 سنين استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٧٥م ٣ غرف تشطيب كامل في بوليفارد ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام قريب فى الساحل نايا باى

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة متشطب بالفرش

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% استلم فورا شاليهك متشطب التكيفات فيو مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو اوفر للبيع شاليه متشطب براس الحكمه واقساط ل10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه101م متشطب بالكامل سى فيو بالتقسيط

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع حمام سباحة - مباشرة علي اللاجوون - استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢١٦٬٨٥٠ جنيه

    عيش علي البحر , بــ خصم كبير 8 مليون من السعر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر متشطب بالتكييفات والمطبخ

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع | لافيستا رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١١٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسيل هاسيندا باى بوول فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١٢٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل علي البحر مباشره

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع