عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 68

3,646 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى كاتانيا مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة على اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٦٨٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن متشطب استلام فوري في زهره

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه مفروش بالكامل فيو لاجون -كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو بانورامية بحر متشطبة استلام قريب بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى أزها بجانب فوكا باى

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٨٤٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري دايركت لاجونز استلام 5 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو على اللاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر عرض لتسليم مبكر توين هاوس في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون للبيع فى كالي كوست باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة للسكن فيو بحر علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله دايركت لاجون بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطلالة مميزه للبحر دايركت علي لاجونز

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو تشطيب كامل بدون مقدم علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة تسليم مبكر دبل فيو

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه مفروش فرش فندقي فيو لاجون ف الساحل

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش فندقي فيو لاجون امام مراسي - كيو نورث

    Remax The Address logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل تقسيط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٦١٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا جاهزة للسكن فيو بحر كامل علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر عرض لشاليه تسليم مبكر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شالية ديركت لاجون تشطيب كامل و تقسيط10س

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في وادي يم مدن ابو ظبي بسعرالكاش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بإطلالة البحر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٠٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري ف مراسي للبيع قريبه من البحر

    متصدر

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٧٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٤١٥ جنيه/متر مربع