عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 73

3,646 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم للبيع فى ازها اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله بانورامك على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع دايركت على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بإطلالة بحرية للبيع بدفعة أولى ٥٪

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع دفعة أولى ٥٪

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارسي باغوش مقدم5% اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم للبيع باطلاله على البحر مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪! تاون هاوس مطل على البحر بتشطيبات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله على اللاجون فلى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر و بقسط 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم للبيع باطلاله على البحر فى ازها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع قريب للبحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط الى 10 سنوات شالسه للبيع باطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع باطلاله على البحر مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله على اللتاجون فى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم للبيع فى ازها تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٩٧٥٬٤٥٨ جنيه

    شاليه فيو بحر في ازها راس الحكمه باقل مقدم10سنين

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع