عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 67

3,646 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٩٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة للبيع بسعر مميز ف هاسيندا وترز - الساحل

    Z Investments For Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٣٩٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا225م للبيع متشطبه في بيت البحر على البحر مباشر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا توينهاوس تقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على البحر مباشرة في مارينا 5

    Good Deals logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٢٠٬١٤٠ جنيه

    بأقل سعر شالية -2غرفة نوم- إطلالة على اللاجون

    Remax The Address logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٩٩٬٧٥٦٬٥٨٩ جنيه

    فيلا فوري صف اول علي البحر متشطبه بلتكيفات 9سنين

    Selection Code logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    3

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢٣٠٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل مراسي-فيردي اقل سعر

    Mr .Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 190م متشطب على البحر مباشرة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن لوفت دايركت على اللاجون غرفتين نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد صف أول 6 غرف نوم تشطيب كامل بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٥١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنه في سيا لاجون العالمين بالتقسيط

    S signature logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف جولف بسعر لقطة - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 4 غرف بإطلالة اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٧٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على الشاطيء مباشرة - وان ستوري فيلا بحمام سباحة

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ٢٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل بمراسي الساحل الشمالي فوري

    Mr .Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر فيلا وان ستوري 7 غرف بالتقسيط

    Apart Real estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣٧١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - وان ستوري فيلا 4 غرف بحمام سباحة خاص

    Apart Real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر شاليه ع اللاجون استلام سنه بمقدم 10%

    S signature logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 195 م للبيع متشطب في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 129م متشطب بالمطبخ وتكييفات في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٦١٬٧٤٧ جنيه

    تاون هاوس على البحر مباشرة في الساحل بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي الاجون استلام سنه بالتقسيط بسعر مغري

    S signature logo image

    سيا لاجوون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع