عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 33

3,360 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي استلام ٦ شهور متشطب ارضي بجنيه ١٠٥ متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه شاليه جايا ١٠٠ متر بحديقه ٨٠ م غرفتين

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه جايا GAIA راس الحكمة غرفتين ١١٣ متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور اول ١٠٥م علي حمام السباحة جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا ٤٤ متر غرفه وحمام متشطب فيو

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو في جايا صبور الساحل الشمالي موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا ٤٤ متر غرفه وحمام متشطب فيو

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ورووف للبيع في جايا صبور١٤٢م بالتشطيب

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضي بجنينه جايا راس الحكمه استلام ف

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو في جايا صبور الساحل الشمالي موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ورووف للبيع في جايا صبور١٤٢م بالتشطيب

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بحديقة علي حمام السباحة 2 غرفه متشط

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه جايا راس الحمه ٤٤ متر غرفه وحمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قريه جايا الاهلي صبور الساحل الشمالي تسلم

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول جايا الساحل ١٢٢ متر ٢نوم ٣حمام تقسيط

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه دور ارضي بجنينه خاصه جايا صبور ساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي بجنينه ع البول تسهيلات ٩ سنوات 103م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا ٩٧م دور 2 بروف ٩٧م ناصيه بحري فيو بول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ١٢٦متر بجنيه ١٨٦ متر ٣ نوم بحري فيو بول

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنيه استلام فوري مفروش جايا الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول جايا الساحل ١٢٢ متر ٢نوم ٣حمام تقسيط

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا الساحل الشمالي استوديو دور اول 1نوم 1ح 44متر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع