عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 32

3,360 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر | دبل فيو بحر ولاجون

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٩٦٩ جنيه

    فيلا فوري متشطبه بفيو خيالي علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥١٩٬٢٧٧ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي مفتوح علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩١٧٬٧٨٧ جنيه

    فيلا VIP دايركت علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في جايا صبور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بنتهاوس برووف ٥٤ متر فقط مليون ٨٠٠

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس(متكرر+رووف) سلم خارجى ( 124 متر ) 2 غرفة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس(متكرر+رووف) سلم خارجى ( 124 متر ) 2 غرفة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس(متكرر+رووف) سلم خارجى ( 124 متر ) 2 غرفة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف جايا الساحل الشمالي ١١٦ م غرفتين تشطيب

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في مشروع جايا الساحل صبور

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر قريه آمواج الساحل الشمالي للبيع ب

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع