عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 29

3,356 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري ع البحر مباشرة بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٣٩٬٤٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شاليه متشطب قسط كوارتر مليون كاش24م

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٠٤٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Golf Marina

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ وجاهز لسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجاردن خاص دايركت علي البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سولاري – رأس الحكمة | بدون أوفر

    Bond & Key logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه للبيع بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بكمبوند كالي كوست

    Gold Routes logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه54م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه89م مرحلة اولى استلام صيف26 لقطه في كالي كوست

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع