عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 132

3,312 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط شاليه بفيو مميز متشطب في موانتن فيو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سلم داخلى على حمام السباحة - أمواج

    Marina Home logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بحديقة خاصة - كاتانيا - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فرح 2 - سيدي عبد الرحمن) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فرح 2, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شاليه محدود على لاندسكيب و pool باقل سعر

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو تشطيب راقي للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٨٢٬٨٣١ جنيه

    شاليه مميز باطلالة علي اللاجون وخلفية علي البحر

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارباي - رأس الحكمه) 128 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٥ غرف متشطبة بالتكييفات على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٢١٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتكيفات للبيع في مراسي بلانكا باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر شاليه فاخر في قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نورث كود, مقدم 5%, قسط 5 سنوات

    Smart Move logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Capital Broker logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view بمقدم 185 الف تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب للبيع - اطلالة على لاجون

    Emtdad Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا في مراسي بفيو علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو البحر شالية متشطب اقساط 8 سنين prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت تاون هاوس سي فيو للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع