عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 131

3,312 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر اللونش وفيو ممتاز باوجامي من سوديك

    Realm Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه عالبحر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    * صف أول على البحر مباشرة * بالتكييفات والفرش

    Crafters Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل غرفتين متشطب سي فيو | بسكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على بحيرة صالحة للسباحة | نوع جديد من مراكز

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٩٢٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنين في هاسيندا ويست

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر وشاطئ رملى خدمات بريميم وقريب من المطار

    Q Sequoie logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٥٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع تاون هاوس لاجوون فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مع حديقة للبيع مطل على ملعب غولف

    Crafters Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من دور واحد 4 غرف |خطوات من النادي |رملة

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في The Gate وحده بفيو علي البحر مباشره بجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في سولت الساحل - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة و حمام سباحة فى أول مرحلة على البحر

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ١٩٢ متر مربع

    ١٤٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بمراسي - منطقة : فيردي

    Crafters Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف بفيو علي اللاجون فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب بمساحة مفتوحة خاصة| فيو ع البحر

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو، رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصه فيو مفتوح على حمام السباحه

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنوات في هاسيندا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس سي فيو تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع