عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 128

3,312 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو امتلك تاون هاوس بأقل مقدم 10% متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر أقل سعر في الماركيت يونت محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة بحر كاملة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٧٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم | سي فيو | متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري للبيع بسعر لقطه في بلايا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع لقطة متشطب بالكامل استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية علي البحر بمقدم 10% متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز بإطلالة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٤٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٧٧٬٨٤٩ جنيه

    دوبلكس ارضي بجيني في الساحل الشمالي متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ريسيل بماونتن فيوراس الحكمة

    متصدر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٦٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ب جاردن ٣ غرف في سيدي حنيش

    The Polygon logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل برأس الحكمة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه غرفتين متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١١٦٬٦٤٠ جنيه

    شاليه متشطب دور ثان استلام 2026

    The Polygon logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري للبيع بسعر لقطه في بلايا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شالية علي البحر متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر ستديو دبل فيو ف دور فوق ال 25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون بتقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع