عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 37

1,207 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في كالي كوست الساحل الشمالي cali

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون متشطب جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجون شالية متشطب في سي شور

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى زويا بجانب هاسيندا ريد

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر ف كون رأس الحكمة استلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = فيلا 155م فـيو البحر + اللاجون متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهرة سيدي عبد الرحمن استلام 6 شهور

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شاليه للبيع ( 2 غرفة ) فى الساحل الشمالى

    Step One Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150 متاح استلام فوري Double View متشطب تقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالي مميز ف فوكا باي فيو علي اللجون

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين متشطب لاجون فيو برأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بزهرة 30م بجاردن ١٠م سعر لقطة استلام

    Homes Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه مقدم 1.2مليون-توتال 12مليون

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـلا 316م متشطبة+ ACs صف أول لاجون + Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع وسعر لشاليه غرفتين 105م برأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سى شور راس الحكمه بجوار ماونت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه غرفتين فFouka pay بمقدم760الف قسط11س

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه بالمقدم دا بالسعر القديم ف قلب راس الحكمه

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع علي البحيرة مباشرة في SEASHORE

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م في بورتو جراندى بسعر 1,705,000 جنيه

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤١٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفيتن صف اول على اللاجون متشطب قريه لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع