عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 34

1,207 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه3غرف+جارجن245م سى فيو بالتقسيط 10س

    متصدر

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل ) بالقسط في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو ابراج العلمين متشطب جاهز للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر + اللاجون - بجوار Marassi - متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تسليم فوري + تشطيب فندقى كامل بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا بفيو لاجون وقريب م البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    متصدر

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100متر متشطب بفيو مميز بمقدم 2 مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ( 3غرف ) بالقسط علي 10 سنين في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    متصدر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بجاردن (اقرب استلام) ع البحر في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٣٤٬٥٥٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر ف قريه مزارين العلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل بأقل سعر واميز فيو

    Property Group logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 125م في رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينة بجنينة 100 متر اقساط 9 سنين فى ماونتن فيو .

    property hills Elite logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95 متر و قسط على 15 سنة بأقل سعر فى فوكا باى

    property hills Elite logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣١٨٬٧٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع