عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 42

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Sea View بـأقل مقدم | 181م متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 51م بجاردن تكملة أقساط - زهرة الساحل الشمالى

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على شاليه 60 متر فى بورتو جولف

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب لقطه ف أمواج علي البحر مباشر وقسط ع 8س

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% مع سداد على دفعتين

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% والكاش يتقسط 3 شهور

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312م صـف أول بفيو بانورامي للبحر متشطبة+ مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000= شاليه 182م بحديقة صف أول + خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 30م ( بورتو جولف )

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه لقطه جدا ف قلب راس الحكمه بدون مقدم وقسط457K

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offer 30m Studio - cash only million 200 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale - cash - Only 1.155.000 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offer 30m Studio - cash only million 200 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م في الدور التاسع بإطلالة جاردن- GOLF MARINA

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هذا العرض لا يفوتك فقط للمقيمين خارج مصر

    متصدر

    Al-Rowad Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مشروع Soly Coast

    Next Estate logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فى بورتو جولف بسعر 1,950,000ج وقسط على 5سنين

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية 116م متشطبة ع اللاجون قسط ع 12س

    Property Hills... logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية 116م متشطبة ع اللاجون قسط ع 12س

    Property Hills... logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية 116م متشطبة ع اللاجون قسط ع 12س

    Property Hills... logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية 116م متشطبة ع اللاجون قسط ع 12س

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 60م فى بورتو جولف بخصم 50% على الكاش

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم لفترة محدودة 50% على سعر الكاش فى بورتو جولف

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمه في قلب مارينا 8 Private Pool خطوات ع بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع