عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون جنيه, صفحة 5

1,088 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95م Sea View متشطب بالتكيفات مقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على كريستال لاجون متشطب +ACs+Kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر علي البحيره في مارينا 8 للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ازها بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs خطوات للبحر بجوار فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في سيلفر ساندس سيدي حنيش

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا فيوز في مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف للبيع شاليه فيو البحر في سيلفر ساندس

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري واخده VIP لوكيشن بفيو خيالي متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٢٧٬٢٠٢ جنيه

    شاليه بحري بفيو مفتوح تسليم فوري وبرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8
  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    رمال, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين ع البحر قرب مراسى ادفع 490ألف/كاش6.400م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين ع البحر ادفع 490ألف/كاش6.440.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين ع البحر قرب مراسى ادفع 490ألف/كاش6.400م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    استوديو, 1 - 3 غرفة