عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون جنيه, صفحة 2

1,089 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٨٩٬٣٨٩ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في ازها بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,000,000 + قسط يصل 15 سنه استلم فيلا 200م

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مميزه فيلا 200م ( ارضي + اول ) قسط يصل 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك علي البحـر متشطـب بالتكييفات و الفرش..

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • منتجع مونتيانو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Montyano Life
    الساحل الشمالي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • مراسي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي باي

    4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب790 الف تعاقد لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة