عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون جنيه, صفحة 9

1,088 عقارات أخرى
  • 5

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بلو باي - الساحل) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في امواج سيدي عبد الرحمن شاليه 170م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٣٬٢٧٦ جنيه

    شالية ارضى بجاردن استلام 2026 تقسيط مريح

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٠٬٢٥٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شاليه متشطب قسط كوارتر مليون كاش24م

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيييط شاليه غرفتين دور اول موقع متميز ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جاهز متشطب مفروش مكيف سي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شاليه ارضي متشطب في ماونتن ڤيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي Sea View للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه دور ارضي بجاردن ف ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه بروف للبيع ف ماونتن فيو راس الحكمه لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطه تاون هاوس مباشره على الاجون ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٦٥ جنيه/متر مربع