عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 6

136 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م بجاردن خاصة بمقدم 700 الف فى الـ R8

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شقتك بأميز لوكيشن في ديجويا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 720 ألف = استلام فوري - بحري بفيو على واجهتين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= فيـو +لوكيشن خيالي - أمام الحي الدبلوماسي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف = فيـو + لوكيشن خيالي - أمام النهر الأخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600,000 شقة(130م)(استلام 2026 + متشطبة)في R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 450000 شقة(134م)(RTM+متشطبة)قرب مطار العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 800ألف - متشطبة وبسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع