عقارات للبيع في القاهرة

77,190 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس باقل سعر 325 م مودرن استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب التجمع بسعر لقطة و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند نيو ميريلاند – التجمع الخامس

    Galaxy Real Estate logo image

    نيو ماريلاند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار مدينتى بفيو لاند سكيب فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٤٦٬٤١٢ جنيه

    لبيع بسعر لقطة شقة باميز لوكيشن بسراي بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع اوبن فيو بانوراما في زهراء المعاد

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو في موقع متميز في أوبال سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بالتقسيط للبيع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوريSarai بسعر لقطة لسرعة البيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف بإطلالة مزدوجة في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب جاهزة للتسليم في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ومجهزة بتكييفات بسعر مميز في ووتر واي 1

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مع حديقة بسعر مميز في ووتر واي 1

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن في المستقبل بسعر لقطة اقرب استلام

    Boundless For Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    One Storyللبيع بسعر لقطة في تاج سيتي التجمع فوري

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس في البروج متشطب افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا لقطة تقسيط استلام فوري ف سراي بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB7 مدينتي للبيع أو الإيجار استلام فوري سعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB7مدينتي تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 مدينتي جاردن فيو استلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيلات الامن العام

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على الصف الأول - فيو جولف و ليك- نصف تشطيب - فيلا

    Housey logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول-برايفت بول- فيلا -اطلاله مميزه قطامية ديونز

    Housey logo image

7

    7+

    ١٬٦٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في قلب التجمع بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة