عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 950 ألف جنيه, صفحة 8

387 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري في قلب المستقبل سيتي - Bloomfield

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير بنتهاوس 223 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف نص تشطيب في كمبوند لافينير220 متر ٤غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - ١٣٠ متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٦٥ متر ماونتن فيو اليفيا المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه ارضي في كمبوند بلوم فيلدز 168م

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٦٨ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 150 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 167 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز - استلام فورى - فيو جاردن بحرى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز مساحه 161

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز مساحه 161

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 115متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري في قلب المستقبل سيتي - Bloomfield

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في لافينير من الاهلي صبور ٤ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع