عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 950 ألف جنيه, صفحة 12

387 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    240 متر - كمبوند بلوم فيلدز - استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,500,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-فيو وتر سيتى نافورة -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - ١٣٠ متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ميدل في كومبوند لافينير مساحه ٢٧١م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس لقطه 209 م بجاردن في كمبوند سراي التجمع

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كمبوند لافينير - مدينة المستق

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في كمبوند لافينير - مدينة المستق

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز شركة تطوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع