عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 950 ألف جنيه, صفحة 6

387 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين بفيو مفتوح علي park

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبييع شقه 185 متر استلام فوري في كومباوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينه في سراي مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 260 متر للبيع بسراى مستقيل سيتي بسعر ممتاز

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بخصم 50%وتقسيط ع 12 سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 م في كمبوند سراي بجوتر مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند ساري باقل من سعر الماركت

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184 متر في سراى كومباوند مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينة فى سراى مستقبل سبتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع