عقارات للبيع في مدينة العبور بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

209 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والتاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والثاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والتاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 في مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور وحده سكنيه 125 متر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 الحي التاني بالعبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 125م بمقدم 275 الف و تقسيط ل 5سنين

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    كمبوند جاردينيا العبور 2 (مركز مدينة العبور )

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بستاليا كومبند بمقدم 20% وقسط علي 7سنين

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري وحدتك دور ثالث 110م بكمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر دور اول بكمبوند جاردينيا2 بمدينه العبور

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 125 متر مدخل خاص و سعر مميز بكمبوند جاردينيا 2

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا العبور 2

    شارع نعمان جمعة, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا العبور ٢ (مركز مدينة العبور )

    محلية 5, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي حديقه خاصه و مدخل خاص كمبوند جاردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع