عقارات للبيع في مدينة العبور بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

209 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬١٣٤٬٥٠٠ جنيه

    كمبوند راقي باطلاله مميزه في مدينه العبور

    Feeds logo image

    الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصيه تامه شقه ارضي مرتفع بحديقه خاصه سوبر لوكس

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات الخامس 180م بمصعد باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8

    Emak Realestate logo image

    الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فلو بارك بالعبور الحي الثالث113م

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 110م في ستاليا بالتقسيط علي 7 سنين !

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م في الحي الثاني على شارع نعمان جمعة

    نور الهدى للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة العبور على محور العبور الرئيسي

    نور الهدى للتسويق العقاري logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الثالث

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور بكمبوند Lagonza

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٥٩٣ جنيه

    شفة للبيع 157متر بكمبوند VIALE بالعبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العبور الجديده ع ٣ سنين مقدم ٨٠٠ ألف

    Eliwa Group logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 127م بكومباوند مون سيتي سوبر لوكس

    Experience Real Estate logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر مدينة العبور دبل فيس

    Finish Your Home logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر بكمبوند جاردينيا2 إستلام فوري دبل فيو

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125متر تلت تربع تشطيب استلام فوري لقطه بالعبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحري مميزه بافضل كمبوند بالعبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135 متر استلام فوري بالعبور بسعر رائع بحري تحفه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125متر استلام فوري تلات تربع تشطيب بسعر رائع

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري110متر بالعبور بحري وبسعر رائع تحفه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135متر استلام فوري بكمبوند جاردينيا 2 بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125متر استلام فوري تلت تربع تشطيب باقل سعر لقطه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110متر استلام فوري بحري بكمبوند جاردينيا 2مميزه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 مدينه العبور الحس الثاني بجانب .

    شارع فاطمة الزهراء, الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على ٧ سنين في العبور الجديده ١٢٥ متر

    Eliwa Group logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع