عقارات للبيع في مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 33

1,336 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل باقل سعر في لافينير الاهلي صبور

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري فيلا بسعر شقه اطلاله رائعه +قسط8س امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    7

    7

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة Esse

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص مقدم غرفتين متاح حاليا ب سراي مع اقرب استلام

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + خصم للكاش 50% تقسيط12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-ارخص شقة 131م في الماركت بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٥٧٤٬٦١٣ جنيه

    فيلا3طوابق بجاردن_حمام سباحه كبير خاص على اللاجون.

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لافينير صبور بالمستقبل سيتي دور ثالث

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٦٣٤ جنيه

    شقة للبيع بنظام التقسيط، اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيب High End فيو سنترال بارك تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع بسعر لقطه شقة فى كمبوند سراى - Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز، التسليم عام 2026

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم275Kامتلك ستديو حديقه خاصه ف سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.47مليون فيلا بجاردن استلام فوري بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع امام مدينتي بالمستقبل 0%مقدم+قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع