عقارات للبيع في مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 37

1,336 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة أستلام فورى تطل على حديقة جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري بحري غرفتين بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢٬٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزه للاستلام بحري واجهة حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي - مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ( 181 م) استلام فورى فى سراى بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف سراي بسعرقديم

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في ماونتن فيو اليفا - فيو داخلي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 112م كورنر بفيو مميز في سراي بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م في سراي باقل مقدم و بفيو تحفة على بارك

    Property Misr logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة نصف تشطيب فى أوديسيا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع مميز في لافينير المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في سراي للبيع، دفعة أولى 200 ألف

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط 12 سنين في وندر مارك مقدم1,600,000

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٤٬٦٩٦ جنيه

    بسعر لقطه استوديو 81 م ف سراي مرحله ايلان فيومميز

    S signature logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ١٢٥ متر في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة مع دفعة أولى ميسرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع