عقارات للبيع في مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 30

1,336 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو بسعر لقطه فى كمبوند سراي Sarai

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه بموقع مميز -بلومفيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه استلام فورى بأقل سعر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٦٨٥ جنيه

    ستديو 78م, بأفضل فيو وأقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع 239م, افضل سعر وفيو مميز بسراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 131م بجاردن خاصة واقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 60م افضل مكان واقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    ستديو 58م سعر لقطة ومكان مميز في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٤٬٥٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 80م بسعر لقطة وافضل فيو في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 65م بفيو مميز وسعر لقطة سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بأفضل مكان وأقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٩٬٧٤٤ جنيه

    ستديو للبيع61م,سراي سيتي المستقبل بسعر لُقطة

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٤٬٦٩٩ جنيه

    شقة للبيع 78م بأقل مقدم وأفضل سعر في كمبوند سراي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٩٬٠٤١ جنيه

    شقة فاخرة 112م بأفضل فيو وأقل سعر في كمبوند سراي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 125م بسعر لُقطة بكمبوند سراي

    Onyx for real estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٢٤٬٨٩٧ جنيه

    شقة فاخرة للبيع133م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في سراي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٧٬١٨٣ جنيه

    ستوديو لقطة 80م بسعر مميز في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك سايد بمقدم 2 مليون في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الدور الاول استلام فورى , نصف تشطيب, بحرى, 3 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جاردنز أستلام فورى 3 غرف الدور الأول نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ستوديو للبيع ف سراي فيو لاند سكيب و بول

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م كورنر واخده فيو خيالي و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بفيو خيالي علي واجهتين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اليفا

    ABAZA for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل سعر في اميز كمبوند

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع